Login

ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b

ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b. Відтепер кожен клієнт компанії може придбати продукцію в новому інтернет-магазині!

b2e9dd48 becd 4c81 b10f 3cee11902c7c

Якщо ви шукаєте рішення, завітайте та слідкуйте за оновленнями - https://shop.ecolog-ua.com
ECOBUSINESS SHOP – унікальна платформа екологічних та технологічних рішень!
ECOBUSINESS Shop - це b2b ресурс, що надає послуги зі «швидкої екологічної допомоги» та пропонує рішення з навчання фахівців, модернізації, технологій, обладнання для підприємств та екологічних товарів для повсякденного життя.
Ми будуємо ефективні партнерства для досягнення Цілей Сталого Розвитку заради екологічної безпеки майбутнього.

Компанія ECOBUSINESS Group створила цю платформу, щоб бути кращим партнером для наших клієнтів, якісно та вчасно надавати інформацію, товари та послуги.
Вже сьогодні на платформі ви знайдете продукцію нашої компанії, а вже невдовзі всі розділи наповняться інформацією та товарами – всім, що потрібно для сталого розвитку підприємства:
• Екологічні рішення для підприємств та організацій
• Екологічні послуги
• Обладнання та устаткування
• Джерела прикладної інформації (журнали, посібники, системи, сервіси)
• Навчання та курси
• Екологічні товари

Якщо Ви постачаєте рішення та товари (компанія-консалтер, компанія-виробник обладнання чи устаткування тощо) і бажаєте розмістити інфо про діяльність та продавати товари чи послуги на платформі, зверніться - 0 800 217 021, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
З питань стратегічного партнерства: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
«Ми давно запланували створити електронний зручний каталог, де кожен відповідальний за природоохоронну діяльність підприємства знайде все, щоб зменшити негативний вплив на довкілля. Отже платформа створена з метою поєднати зусилля тих, хто прагне мін і шукає інфо і тих, хто такі рішення пропонує! Нами накопичено значний досвід вирішення реальних ЕКОпроблем промислових підприємств, що дозволяє кваліфіковано й обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні запитання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення», зазначає CEO Ecobusiness Group Людмила Циганок.

Довідка: ECOBUSINESS Group – компанія, що пропонує підприємствам різних сфер та галузей господарювання консультації, експертну допомогу, щомісяця – журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», курси підвищення кваліфікації для екологів, семінари та навчальні програми тощо (більше – www.shop.ecolog-ua.com/pro-nas)

Джерело: Прес-служба Ecobusiness Group