Login

Некролог: Крамковський Адам Казимирович

Пішов з життя Адам Казимирович Крамковський - найстаріший з ветеранів Асоціації «Укрцемент» та цементної галузі в цілому. Неможливо підібрати слова, що можуть передати сум і скорботу цього дня. Фаховість, енциклопедичні знання у царині виробництва цементу та історії цементної галузі як і особисті риси Адама Казимировича – оптимізм, доброта, чуйність, любов та турбота про інших назавжди залишаться в наших серцях.

АК small
Всю свою 57 – річну трудову діяльність Адам Казимирович присвятив розвитку виробництва будівельних матеріалів і до останніх днів продовжував допомагати та підтримувати Асоціацію.
Після закінчення Львівського політехнічного інституту у 1955 році почав свій трудовий шлях інженером Білоруського державного інституту промислового проектування.
З 1957 року з начальника виробничо-технічного відділу Івано-Франківського обласного Управлінням промисловості будівельних матеріалів дійшов до начальника Республіканського промислового об’єднання стінових матеріалів «Укрстінматеріали» Мінбудматеріалів України.
Під його безпосереднім керівництвом була затверджена технічна документація будівництва Ямницького цементного заводу, пущеного в дію у 1964 році, побудований Коломийський завод дренажних труб, збудовані і введені в дію 8 заводів виробництва силікатної та керамічної цегли.
За значний вклад в розбудову виробництва будівельних матеріалів нагороджений державними нагородами Орденом «Знак Пошани» – у 1964 році і Орденом «Трудового Червоного Прапора» – у 1971 році.
Працюючи з 1980 року в Держплані УРСР начальником зведеного підвідділу - заступником начальника відділу будівельних матеріалів і скляної промисловості невтомно продовжував розбудову галузі будівельних матеріалів.
З 2000 року на посаді радника голови Ради концерну (в подальшому Асоціації) «Укрцемент» вкладав немало зусиль у становлення цементної галузі.
За активну багаторічну трудову діяльність і значний вклад в розвиток галузі будівельних матеріалів України у 2002 році нагороджений Почесним званням «Заслужений будівельник України».
Його принциповість і водночас чуйність та доброзичливість, готовність надати допомогу - основа глибокої поваги і вдячності від людей.
Крамковського Адама Казимировича, як висококваліфікованого спеціаліста, досвідченого організатора виробництва, вимогливого до себе і колективу, наполегливого у досягненні поставлених завдань завжди пам’ятатимуть працівники Асоціації «Укрцемент» та цементної промисловості України.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!
Колектив Асоціації «Укрцемент»