Login

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон “Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020”

УВАГА!

Оргкомітетом Всеукраїнського онлайн-марафону "Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020» прйнято рішення про зміну дати проведення заходу на період з 15-19, 23 та 30 червня.

marafon300x250 bud 55

Громадська рада при Мінрегіоні разом з партнерами запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який пройде у період з 1 по 5 червня 2020 року шляхом відеоконференції.

Основною метою марафону є обговорення питань поточного стану та вироблення рекомендацій щодо шляхів розвитку будівельної галузі в Україні. Місія заходу - просвітницька діяльність, яка може допомогти всім зацікавленим сторонам отримати корисну інформацію про сучасний стан функціонування та перспективи розвитку будівельної галузі в Україні.

Експертне та аналітичне розкриття принципів державної політики з питань будівництва та містобудування, аналіз практики впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку та перспектив реалізації Національної програми "Велике будівництво".

Серед спікерів відеоконференції відомі експерти в сфері містобудування, архітектури, будівництва та державного управління, Народні депутати України, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Під час марафону проводяться наступні панелі:
● державна політика у сфері будівництва та архітектури;
● Національна програма «Велике будівництво». Будівництво доріг в Україні у 2020 році;
● ціноутворення у будівництві, експертиза проектів будівництва;
● електронні системи у сфері будівництва;
● архітектурно-будівельний контроль та нагляд, дозвільні процедури у будівництві, особливості ліцензування;
● саморегулювання у сфері містобудівної діяльності та ін.

Детальна інформація, порядок денний, спікери, а також реєстраційна форма за посиланням:

https://marafon.minregion.online/?utm_source=ukrcement