Login

Некролог Семена Дарчука: колеги сумують

Асоціація "Укрцемент" разом з виробниками цементу України в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Семена Івановича Дарчука, почесного президента ПАТ «Подільський цемент».

дарчук

3 травня 2020 року, пішов з життя Почесний президент ПрАТ "Подільський цемент" Семен Іванович Дарчук – ціла епоха становлення та розвитку цементного виробництва в Україні, професіонал найвищого рівня, легендарна особистість та прекрасна людина. Його життєвий та трудовий шлях, більше 40 років керівництва цементним заводом – найкращий приклад самовідданого служіння справі, державі та людям.
Повідомлення про смерть Семена Івановича глибоким болем обізвалось у серцях тих, хто його знав, з ким дружив та хто мав честь працювати разом з ним, хто на своїй долі відчув його вплив, доброту, щирість, професіоналізм та готовність завжди бути поруч та підтримати.
Асоціація «Укрцемент» разом із всією цементною галуззю глибоко сумують з приводу смерті нашого колеги, цементника Дарчука Семена Івановича, висловлюють щирі співчуття колективу ПрАТ «Подільський цемент», CRH в Україні, колегам, рідним та близьким покійного і розділяють ваш біль. Добра пам'ять про нього назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам'ять!