Login

ПРЕС-РЕЛІЗ: За 30 років Україна може збільшити виробництво цементу на 90% - Ясін Туарі

Україна має можливість за 30 років збільшити виробництво цементу до 90%.

Про це заявив аналітик цементної індустрії, керуючий партнер британської компанії ON FIELD INVESTMENT RESEARCH Ясін Туарі.

"Для цього вам потрібно знайти гроші для фінансування масштабних будівельних проектів. Тут два шляхи: або знижувати податки, або залучати інвестиції", - переконаний експерт.

Ясін Туарі - колишній аналітик з Уолл-стріт, фахівець з промисловості, один з провідних аналітиків міжнародної фінансової групи BNP Paribas. В той час, коли Туарі працював там, його команда протягом десяти років постійно посідала перше місце в опитуваннях Extel. Ясін Туарі – один зі спікерів VIІІ Міжнародної конференції "UKRCEMFOR 2019: Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку", яка відбудеться 28-29 травня в НСК Олімпійський. Тема його доповіді - "Світові тенденції цементної індустрії. Виклики і можливості".

Головний модератор конференції, голова асоціації виробників цементу "Укрцемент", яка є організатором заходу, Павло Качур разом з тим зазначає, що за 10 місяців 2018 року, в порівнянні з 2017 експорт цементу зріс на 190,81 тис.тон. "Попит на якісний цемент у світі є. В Україні якісний цемент є. Але на ринку контрафактна продукція трапляється і боротьба з нею – важлива складова нашої роботи, як Асоціації. В 2018 році ми маємо перші помітні ознаки позитивних змін у сфері захисту ринку від фальсифікату", - говорить П.Качур.

Серед спікерів "UKRCEMFOR 2019" - Кун Коппенхол, виконавчий директор CEMBUREAU – Європейської Асоціації цементу. Юрист за освітою, випускник Гарварду, колишній суддя Європейського суду. Працював у відомих на весь світ компаніях - General Electric та ArcelorMittal. Ставши спеціалістом з металургійної промисловості, він зацікавився і проблемами цементної галузі.

"Підтримка конкурентоспроможності цементного сектору є важливим фактором для забезпечення подальших інвестицій в нього, інновацій та створення робочих місць" - переконаний Коппенхол.

Чимало цікавих та поважних експертів очікуються й з української сторони: заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Віктор Довгань, Директор з економіки та фінансів "ПАТ Укрзалізниця" Андрій Рязанцев, провідні галузеві експерти.

Нагадаємо, 2019 року конференція UKRCEMFOR відбудеться вже увосьме. Це найбільша галузева подія в Україні, яка відбувається раз на два роки. В ній беруть участь понад 300 представників компаній та організацій з понад 10 країн світу.

Зареєструватися можна, заповнивши форму на сайті конференції https://ukrcemfor.com або зв’язавшись з організаторами за телефонами +38 096 916 06 05, +38 067 409 44 91 чи e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..