Login

Асоціація «Укрцемент» запускає систему ідентифікації цементів Cement ID

Сьогодні на сайті Асоціації «Укрцемент» ukrcement.com.ua, в розділі «Споживачу» почала роботу система візуальної ідентифікації продукції за виглядом мішка Cement ID.

CEMENT ID - це первинний, візуальний аналіз відповідності нормативним вимогам зовнішнього вигляду тарованого цементу дозволяє визначити продукцію, яка може бути небезпечною і неякісною, без проведення додаткових досліджень.

CEMENT ID створено на основі нормативних документів, що встановлюють загальні технічні умови та умови безпеки, правила пакування, маркування цементу та містять обов’язкові вимоги відповідності зазначеної якості цементу, що гарантують безпечність для життя і здоров’я людей - ДСТУ Б В.2.7-46:2010 «Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови», ДСТУ Б.В.2.7-112-2002 «Цементи. Загальні технічні умови»


«CEMENT ID - це простий інструмент: сигнальна система, яка дозволить Споживачу самостійно миттєво візуально визначити який цемент у зоні ризику та/або якій продукції можна довіряти, а також побачити в цілому картину - як виглядає споживчий ринок тарованого цементу в Україні.
В ситуації, коли в державі практично відсутній ринковий нагляд, зусилля Асоціації по захисту ринку від фальсифікату направлені на моніторинг ринку та інформування споживача про наявність продукції, що не відповідає вимогам діючих в Україні нормативних документів. На базі попередніх досліджень якості визначено, що продукція із порушеннями маркування на 82% є фальсифікатом.
Вся продукція у CEMENT ID поділена на три зони: Червона – на мішку не вказано виробника, це найбільш небезпечна продукція; Жовта – продукція з порушеннями маркування мішка та Нормальна зона – це мішки без порушень маркування, в т.ч. заводський цемент. (Заводський цемент - цемент виготовлений компаніями повного циклу: IFCEM, CRH plc., Dyckerhoff Cement Ukraine, Heidelbergcement Ukraine, Eurocement-Ukraine)
Систему створено, CEMENT ID працює та доповнюється новими даними щодо споживчого ринку цементу України. Всі пропозиції та зауваження щодо CEMENT ID приймаються на marketing©ukrcement.com.ua », - коментує виконавчий директор Асоціації «Укрцемент» Роман Скільський.