Login

IV Всеукраїнський ЕCOFORUM-2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні-2019»

Традиційний щорічний захід для фахівців та керівників екологічних і юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджерів, які здійснюють загальне керівництво компанією або керують екологічними аспектами її діяльності.
Нами накопичено значний досвід у вирішенні реальних проблем промислових підприємств, що дозволяє кваліфіковано і обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні запитання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення. Ми будемо раді бачити Вас на нашому черговому заході!
Для виступів ми запросили кращих експертів сфери та практиків-екологів провідних підприємств, авторів журналу: Фахівців Офісу реформ при Мінприроди, Держекоінспекції України, Держводагентства та Держенергоефективності, екодепартаментів ОДА, провідних експертів журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», головних екологів провідних підприємств України.
В програмі Форуму:
Сесія «Стратегії»: зміни природоохоронного законодавства - 2018-2019 рр. та головні виклики для бізнесу; реформування системи екоконтролю; стратегія водної політики України–2019; перспективні зміни торгівлі викидами парникових газів та запровадження системи МЗВ на підприємстві; ОВД: аналіз діючої практики
Сесія «Практикуми»: як правильно обрати компанію , що надасть якісні послуги з розробки природоохоронної документації; як захистити бізнес, законні права та інтереси суб’єкта господарювання під час перевірки; як уникнути помилок в організації інструментальних екологічних вимірювань, як організувати облік відходів на виробництві; ціна спеціального дозволу на користування надрами: розбираємо механізм розрахунку; судова практика або як уникнути помилок
Місце проведення:
м. Київ, 22 квітня
м. Дніпро – 24 травня
м. Львів – 21 червня
м. Одеса – 20 вересня
у м. Харків – 4 жовтня
Вартість участі: 1300 грн. при оплаті до 1 квітня, 1550 грн при оплаті після 1 квітня.
Слідкуйте за оновленнями програми ЕCOFORUM-2019:

http://ecobusiness.tilda.ws/ecoforum#
http://ecolog-ua.com/

З організаційних питань:
Інна Сінєнко, керівник департаменту конференцій, 073-305-8016
Людмила Бичкова, проектний менеджер «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», (044) 507 22 26 (вн 326)
066-614 2939 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.