Login

ПАТ «Подільський цемент» компанії СRH в Україні підтримав одне зі семи природних чудес України

ПАТ «Подільський цемент» компанії СіАрЕйч долучився до благоустрою території навколо Бакотської затоки – національного природного парку «Подільські Товтри», що є одним зі семи природних чудес України.
З цієї нагоди 22 серпня відбувся візит офіційної делегації у складі заступника голови РДА Миколи Чумака, директора НПП «Подільські Товтри» Олександра Оцишена, голови ГО «Бакота» Тараса Горбняка та голови правління ПАТ «Подільський цемент» Кевіна Маккеона. Метою візиту було здійснити огляд та приймання виконаних робіт в межах завершеного спонсорського проекту з благоустрою території навколо Бакотської затоки, розміром понад 100 000 грн.
Зокрема, тут було проведено облагороджувальні роботи вздовж стежин, що прокладені вниз до Бакотського скельно-печерного монастиря. А саме, оновлено перильне огородження та оглядові площадки, здійснено частковий ремонт сходинок, встановлено нові дерев’яні лавки та урни для сміття, встановлено металевий навіс із кованими елементами над джерелом води. Усе це було реалізовано відповідно до вимог та особливостей даного заповідного ландшафту та завдяки тісній співпраці із науковцями НПП «Подільські Товтри» та ГО «Бакота».
«Ми з радістю захопилися ініціативою керівництва ПАТ «Подільський цемент» щодо їх допомоги в облаштуванні території біля скельно-печерного монастиря, адже щороку сюди приїжджають тисячі туристів і вірян, які здійснюють тут свої екскурсійні та паломницькі походи. Дякуємо за допомогу та завжди раді бачити працівників компанії серед відвідувачів цієї неповторної пам’ятки - прокоментував провідний фахівець з рекреації Національного природного парку «Подільські Товтри» та голова ГО «Бакота» Тарас Горбняк.
«ПАТ «Подільський цемент» співпрацює із НПП «Подільські Товтри» як в межах своєї основної діяльності, так і в сфері корпоративної соціальної відповідальності, зокрема в напрямі охорони навколишнього природного середовища. Цього разу, ми разом подбали й про покращення безпеки і комфорту людей, які сюди прибувають. Адже, щоби насолодитися красою цього унікального куточка Дністровського краю людям різного віку, а також дітям доводиться долати досить крутий, але цікавий шлях з гори до монастиря. Ми переконані також, що таким чином ми можемо долучитися до приваблення нових відвідувачів до цієї визначної пам’ятки нашого Подільського краю», - прокоментував голова правління ПАТ «Подільський цемент» Кевін Маккеон.

Довідка

До складу компанії CRH в Україні входять три цементні підприємства: ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» і ПАТ «Миколаївцемент».

ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна) — це одне з найефективніших і найсучасніших підприємств із сухим способом виробництва клінкеру в Європі. Завод діє з 1970 року, а з 1999 року входить до складу групи CRH.

ТОВ «Цемент» (м. Одеса) є найбільшим виробником цементу на півдні України. Завод почав роботу в 1965 році, а в кінці 2011 року увійшов до складу CRH.
ПАТ «Миколаївцемент» є регіональним лідером на ринку Львівської області в Україні. Завод діє з 1950 року. У 2013 підприємство придбала Група CRH.
Про CRH
CRH (Лондонська фондова біржа: CRH; Ірландська фондова біржа: CRG; Нью-Йоркська фондова біржа: CRH) — це провідна міжнародна диверсифікована група компаній-виробників будівельних матеріалів. На її 3 600 підприємствах в 31 країні працює приблизно 85 000 осіб . За ринковою капіталізацією близько 27 млрд євро (2017 р.) CRH є найбільшим виробником і постачальником будівельних матеріалів у Північній Америці і другим у світі. Група займає провідні позиції в Європі, а також має стабільні стратегічні позиції в регіонах з економіками, що розвиваються, наприклад у Азії та Південній Америці. CRH прагне вдосконалювати будівельну галузь, пропонуючи найкращі матеріали для будівництва та ремонтів інфраструктури, житлових та комерційних проектів. CRH входить до переліку Fortune 500, є учасником біржових індексів FTSE 100, EURO STOXX 50 і ISEQ 20. Американські депозитарні акції CRH котуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.
Детальніше див. на www.crhukraine.com