Login

ПрАТ «Івано-Франківськцемент» запустив нову технологічну лінію

31 травня 2018 року президент України Петро Порошенко відвідав урочисте відриття нової, третьої лінії цементного виробництва ПрАТ «Івано-Франківськцемент». На заході були присутні представники місцевої влади, духовенства та українські й закордонні партнери підприємства.

ПрАТ «Івано-Франківськцемент» - один з найбільших виробників цементу в Україні, що випускає 2,4 млн тон цементу в рік, а це 23% вітчизняного ринку. Запуск третьої технологічної лінії додасть 1,5 млн тон цементу щорічно і збільшить цю частку до 1/3. Нова лінія оснащена механізованим складом та сучасним вагоноперевертачем українського виробництва, що значно прискорить вивантаження сировини.

Такий ріст об’ємів виробництва дозволяє повністю забезпечити нестачу дорожнього цементу, якого потребують сучасні технології прокладання автошляхів. За словами Глави держави, виробництво цементу - «це лакмусовий папірець будівництва держави», підкресливши, що дорожнє будівництво зараз є основним замовником продукції цементного виробництва.

За висновками Світового Банку, в 2014 році, ПрАТ «Івано-Франківськцемент» входить до 20-ки найкраще технологічно оснащених цементних виробництв світу. Станом на сьогоднішній день, є єдиним в Україні цементним виробництвом, яке на 100% перебуває у власності українців.