Асоціація «Укрцемент» підтримує молодих архітекторів. Ч2.

Володарем третьої премії на Конкурсі проектів молодих архітекторів України в рамках Міжнародного фестивалю CANactions 2017 від Асоціації «Укрцемент» став проект 2002RD Простір, що розповідає історію Тараса Барана, НУ «Львівська політехніка», м. Львів.
Події Революції Гідності закарбувалися в пам’яті українців. Про них треба пам’ятати як про досвід боротьби і перемоги. Шлях, яким розвивалася революція відображений у стежці з кортенової сталі в парку на Валах. Вона починається недалеко від Порохової вежі і прямує вздовж каштанової алеї, проходить над дорогою і переводить нас на другий бік Валів. Кожен злам на стежці символізує конкретну подію і реальну дату та розповідає історію того дня.
Цей комплекс охоплює круглий пандус, який веде на міст («Коло»), безпосередньо міст («Міст у Вічність» та парк на Валах («Сад Небесної Сотні»). Кортенова стежка веде на саму гору, до Стіни Імен, що розповідає про Героїв, які не вмирають.
Окрім грошової премії, Тарас також підписав контракт та вже з серпня поїде працювати в одне з найкращих світових архітектурних бюро -Henning Larsen Architects.
Асоціація «Укрцемент» зацікавлена у підтримці молодих архітекторів, що працюють з бетоном, як основним матеріалом проектів, популяризуючи в Україні напрямок бетонної архітектури та дизайну.

Посилання: https://issuu.com/canactions2013/docs/2002rd_project