ПАТ «Подільський цемент» передано в користування надзвичайникам сучасне пожежне авто

14 червня голова правління ПАТ «Подільський цемент» Святослав Козленко передав пожежний автомобіль 2-му Державному пожежно- рятувальному загону ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.
Пожежний автомобіль типу автоцистерни на базі КрАЗ, яка вміщає 10 м3 води, з насосом зі швидкістю подачі 60 л/с, що перебуває у власності ПАТ
«Подільський цемент», передано в користування рятувальникам Кам’янеччини.
«Дотепер даний пожежний автомобіль використовували виключно на заводі, а зараз його передаємо професіоналам-рятувальникам для забезпечення потреб громадськості міста та Гуменецької ОТГ. Сподіваємось таким чином долучитися до питань безпеки мешканців, адже, на жаль, небезпечні ситуації із вогнем все ще мають місце в нашому житі» - зауважив голова правління ПАТ «Подільський цемент» Святослав Козленко.
У свою чергу, начальник 2 ДПРЗ м. Кам’янця-Подільського Олег Іванюк від імені всього особового складу загону подякував за таку приємну ініціативу з боку бізнесу, що є підтвердженням системної співпраці між ДСНС та ПАТ
«Подільський цемент».

Нагадаємо, раніше, за допомогою місцевої та обласної служб порятунку на території підприємства відбулись масштабні практичні заняття з навчально-тренувальної евакуації персоналу та локалізації умовної пожежі.