Міжнародна компанія з виробництва будівельних матеріалів CRH об’єднує свої цементні підприємства в Україні під єдиним брендом

Із 15 березня цементні заводи компанії CRH в Україні випускатимуть продукцію під єдиним брендом «CRH».

Прес реліз CRH обєднує
Група CRH (Cement Roadstone Holding) є одним зі світових лідерів у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів. Входить до трійки найбільших виробників будматеріалів світу.


Заснована в 1970 році в Ірландії. Сьогодні компанія провадить свою діяльність у 31 країні світу. На приблизно 4000 її підприємств працює понад 90 тисяч осіб.


«Впровадження єдиного бренду знаменує новий підхід CRH до ведення бізнесу в Україні. Це покращить ефективність та сприятиме розбудові гідного іміджу компанії, яким пишатимуться працівники та клієнти, а також інші зацікавлені сторони та громадськість»,— повідомив керуючий компаніями групи CRH в Україні Баррі Леонард.


Новий підхід передбачає три головні завдання, а саме:

  • впровадження на всіх трьох підприємствах єдиних операційних та управлінських систем, базованих на найкращих світових практиках CRH;
  • позиціонування «єдиного» портфеля продукції на ринку й досягнення найвищих стандартів якості та рівня обслуговування клієнтів.
  • усі три цементні заводи CRH в Україні реалізовуватимуть єдину політику у сфері корпоративної соціальної відповідальності.


    «Компанія CRH в Україні дбає про безпеку і здоров’я, охорону навколишнього середовища та освіту й підтримує соціальні ініціативи у цих сферах. Так, освітня Програма стажування для випускників ВНЗ України, реалізована компанією у 2015 році, перемогла в національному конкурсі проектів корпоративної соціальної відповідальності, що його щорічно організовує «Центр «Розвиток КСВ». Незабаром CRH розпочне другий етап цієї Програми», — зазначає керуючий директор.

    Компанія CRH переконана в тому, що ініціатива щодо об’єднання продукції отримає позитивний відгук й підтримку як серед працівників компанії, так і серед учасників будівельного ринку, а також широкої громадськості.

Інформація


До складу компанії CRH в Україні входять три цементні підприємства: ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» (Одеський цементний завод) і ПАТ «Миколаївцемент».
ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна) — це одне з найефективніших і найсучасніших підприємств із сухим способом виробництва клінкеру в Європі. Його потужність складає 2,2 млн тонн клінкеру і понад 2,5 млн тонн цементу на рік. Завод діє з 1970 року, а з 1999 року входить до складу групи CRH.
ТОВ «Цемент», до якого входить Одеський цементний завод, є найбільшим виробником цементу на півдні України. Завод почав роботу в 1965 році, а в кінці 2011 року увійшов до складу CRH. Потужність заводу складає 0,5 млн тонн цементу на рік.
ПАТ «Миколаївцемент» є регіональним лідером на ринку Львівської області в Україні. Завод діє з 1950 року. У 2013 підприємство придбала Група CRH. Потужність заводу складає 0,8 млн тонн цементу на рік.